Black Turkish Coffee Machine 4 Cups Turkish Coffee Maker Electric Pot

In stock
SKU
-1005002008086444
Special Price ₦96,106.50 Regular Price ₦127,575.00
Cheap Coffee Machines, Buy Quality Home Appliances Directly from China Suppliers:Black Turkish Coffee Machine 4 Cups Turkish Coffee Maker Electric Pot Enjoy ✓Free Shipping Worldwide! ✓Limited Time Sale ✓Easy Return.
Tefal Köpüklüm Compact CM8118TR Siyah Türk Kahve Makinesi

Tefal Köpüklüm Compact ile tek dokunuşta bol köpüklü Türk kahvesi keyfi

Her fincanda bol köpüklü türk kahvenizin keyfini çıkarın. Siz muhabbetinizin keyfini sürerken bol köpüklü kahvelerinizi Tefal Köpüklüm Compact'a bırakın... Tek dokunuş ile kontrol, 4 fincan kapasitesi, akıllı sensör sistemi ve çift taraflı cezve ağızı ile Köpüklüm Compact muhabbetlerinizin vazgeçilmezi olacak!
Her fincanda bol köpüklü ve lezzetli Türk kahvesi şimdi Tefal kalitesi ile. Kahvenizi damak tadınıza uygun şekilde pişirmenize olanak sağlayan Tefal Köpüklüm Compact, çift taraflı ölçü kaşığı ile kahvenizin miktarını ayarlamanıza yardımcı olur. Aynı anda 4 fincan kahve yapmanıza olanak sağlayan Köpüklüm Compact, taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi sayesinde güvenli kullanım sunarken sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğu an sizi uyarır. Çift taraflı cezve ağzı ile köpüğü ve kahveyi kolaylıkla pay etmenizi sağlayan Köpüklüm Compact, her fincanda bol köpüklü bir kahve deneyimi sunuyor. 4 fincan kapasite Işıklı & Sesli uyarı sistemi Taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi Çift taraflı ölçü kaşığı: 7 gr-8 gr Çift taraflı cezve ağzı Compact tasarım Her fincanda bol köpük
More Information
SKU-1005002008086444
Product ConditionNew
Band Width12mm

No Other Seller Selling this Product